Home      Stahlwille      Yale      Fein-Grit     Inni producenci       Zapytanie ofertowe      Super okazje      Kontakt 
BIURO INŻYNIERYJNO-TECHNICZNE MAR-TET

Firma działa na rynku polskim od roku 1989 specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości narzędzi ręcznych i urządzeń dla służb UR, serwisowych i remontowych przemysłu maszynowego, ciężkiego, chemicznego, dla hutnictwa, energetyki i gazownictwa.
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na terenie Krakowa i Polski południowej firm:

Stahlwille od 1997 roku (narzędzia ręczne warsztatowe)

Yale Kraków od 2000 roku (urządzenia dźwigowe, hydraulika narzędziowa)

Fein - Grit od 1997 roku (elektronarzędzia do pracy ciągłej, szlifierki taśmowe)

Pozostałe produkty, które dostarczamy wymienione są w zakładce: Inni producenci.

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego, w doborze narzędzi, urządzeń i materiałów eksploatacyjnych. Nasz przedstawiciel chętnie do Państwa przyjedzie i zademonstruje te narzędzia. Wybrane egzemplarze możemy udostępnić Państwu w celu wypróbowania i sprawdzenia ich przydatności w warunkach i przy parametrach w jakich mają pracować.

Firma nasza specjalizuje się ponadto w imporcie nietypowych i trudnodostępnych elementów i części zamiennych stosowanych we wszystkich działach przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat poszczególnych grup produktów. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prześlemy katalogi oraz bieżące informacje na temat akcji promocyjnych.

B.I.T. MARTET
ul.Graniczna 11
31-980 Kraków
tel/fax (012) 6441852
e-mail: narzedzia@martet.com.pl

 

Home      Stahlwille      Yale      Fein-Grit     Inni producenci       Zapytanie ofertowe      Super okazje      Kontakt